Bionicle Heroes Indir


Bionicle Heroes Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bionicle Heroes, 14 Kasım 2006’da piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Bionicle Heroes, oyuncunun farklı Lego Bionicle Toa Inika – Jaller, Matoro, Hahli, Kongu, Hewkii ve Nuparu rolünü üstlendiği bir aksiyon nişancı oyunudur. Bu kahramanlar, çeşitli temel yetenekler kazanmak için seviyeler boyunca bulabileceğiniz güçlendirmeler olan Toa Masks of Power giyer. Ayrıca, Mask of Life’ı çalan 7. Piraka olan Vezon’u yenmenize yardımcı olacak Bionicle Kutuları da bulacaksınız. Oyun, Vahki, Visorak ve Borhok adlı uzaylı “robotlara” karşı yapılan çatışmalar etrafında dönüyor. Oyuncular, yendikleri her düşman için Lego tuğlaları toplar ve sonunda Toa’nın düşmanlarını yenmek için yenilmez bir kahraman modunu etkinleştirir.

Bionicle Heroes nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Bionicle Heroes indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “BIONICLE.Heroes.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Bionicle Heroes klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bionicle Heroes Ücretsiz İndir

Bionicle Heroes’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
  • İşlemci: Pentium 4/Athlon XP veya daha iyisi
  • Hafıza: 256MB RAM
  • Grafik: DirectX 9.0c uyumlu 64MB RAM, Vertex Shader 1.1 Pixel Shader 1.1’i destekler (NVIDIA GeForce3 veya ATI Radeon 9000)
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin