Biomutant Indir (v1.3.0)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Biomutant Free Download PC oyunu. Biomutant 25 Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

BIOMUTANT® yakın dövüş, atış ve mutant becerilerini birleştirmenize olanak tanıyan benzersiz bir dövüş sanatları tarzı dövüş sistemine sahip açık, kıyamet sonrası bir kung fu masalı rol yapma oyunudur. Bir salgın toprağı mahveder ve hayat ağacı köklerinden kanlar çıkarır. Kabileler bölünmüş durumda. Kargaşa içindeki bir dünyayı keşfedin ve onun kaderini belirleyin – onun kurtarıcısı mı olacaksınız yoksa daha karanlık bir kadere mi götüreceksiniz?

Ana Özellikler:

 • 3. KİŞİ MÜCADELESİNE YENİ BİR TAKIM

  Dövüş sanatları tarzı dövüş sistemi, mutasyonlarınızdan atış, göğüs göğüse dövüş ve güçleri karıştırırken size maksimum hareket özgürlüğü ve çeviklik sağlar. İlerleme yoluyla yeni Wung Fu dövüş biçimlerini öğrenmek ve karşılaştığınız ustalardan öğrenmek, seçimlerinizi sürekli olarak genişletecek ve mücadelenin asla eskimemesini sağlayacaktır.

 • Oyununuzu geliştirin

  Bakma ve oynama şeklinizi değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayabilirsiniz. Bu, elbette mallarınızı etkiler. Ek olarak, dünyadaki biyokontaminasyona maruz kalmak, kaplumbağa şekli ve mukus kesesi gibi mutasyonlara yol açarken, eski dünyadaki sığınaklardaki radyoaktiviteye maruz kalmak zihninizi etkiler ve telekinezi, havaya yükselme ve daha fazlası gibi psi mutasyonlarının kilidini açar.

 • TİCARETİN BİR SONRAKİ DÜZEYİ

  Silah yapmakta tamamen özgürsünüz. Kendi benzersiz 1H veya 2H slash oluşturmak için parçaları birleştirin ve silahları ezin. Tabancalar, tüfekler ve av tüfeğinin yanı sıra tirbuşonlar ve pille çalışan motorlu testere modülleri gibi modifikasyonlar, savaş cephaneliğinize katkıda bulunan biyolojik olarak kirlenmiş çamur şişeleri ekler. Biyonik kanatlar, bir atlama paketi ve hatta satış makinenizi değiştirme yeteneği gibi sizin için harika şeyler yapacak tanışacağınız karakterler bile var – önemsiz oyuncak herif!

 • MACERA ÜZERİNE İNŞA ET

  Karakterinizi donattığınızda tamamen özgürsünüz. Sadece hangi silahları yaratacağınıza gelince değil, aynı zamanda taşıdığınız ekipmanın türünü de seçin. Ölü bölgeleri keşfetmek için bir gaz maskesi ve oksijen tankı, kryonik alanlara girmek için ısıya dayanıklı giysiler veya biyo-kirlenmiş canlıları barındırmak için koruyucu giysiler donatın. Seçeneğiniz var.

 • CANLI AÇIK DÜNYADA HAYATTA KALMA

  Dünyayı ve yüzeyinin altında yatan şeyi yürüyerek, mekanikle, jet ski ile, balonla veya benzersiz dağlarla keşfedebilirsiniz. Yeraltı dünyasının ölmekte olan vahşi bölgelerini, tünellerini ve sığınak ağlarını keşfedin ve dağlara veya takımadalara giden yolunuzu bulun. Bu canlı ve renkli dünyada yapılacak çok sayıda keşif, çözülecek bulmacalar, yüzleşilecek yaratıklar ve tanışacak garip karakterler var.

 • Alışılmadık bir sonu olan alışılmadık bir hikaye

  Eylemleriniz, Sonun Yeni Dünya’ya geldiği bir hikayenin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynuyor. Bir salgın toprağı mahveder ve hayat ağacı köklerinden kanlar çıkarır. Kabileler bölünmüş durumda ve onları birleştirecek veya hepsini yıkacak kadar güçlü birine ihtiyaçları var.
  Size yolculuğunuzun her adımını anlatacak bir hikaye anlatıcısı tarafından dünya çapında yönlendirileceksiniz, ancak hayatta kalma hikayenizin nasıl biteceğini belirleyecek olan eylemleriniz ve kararlarınızdır.

Biomutant’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Biomutant indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Biomutant’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Biomutant klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Biomutant ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Biomutant’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD FX-8350 veya Intel Core i5-4690K veya 3,5 GHz veya üzeri ile daha yenisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB Direct3D 11 uyumlu grafik kartı – GeForce GTX 960 veya Radeon R9 380
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tümleşik veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Steam için klavye, fare ve internet bağlantısı.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin