Beyond Enemy Lines – Remastered Edition Indir (v2.1.0)

Beyond Enemy Lines – Remastered Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilen PC oyunu. Beyond Enemy Lines – Remastered Edition 23 Eylül 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Dünya nükleer bir kıyametin eşiğinde ve bir Sovyet ayrılıkçı grubu bir askeri uydunun kontrol çipini ele geçirdi. Çipi geri yüklemek senin işin! En modern silah ve teçhizatla donatılmış olarak, düşman hatlarının çok ötesinde yalnız bir kurt olarak mutlak bir gizlilik içinde hareket ediyorsunuz. Kendinizi düşünün, düşmanlarınızı izleyin, üslerine gizlice girin ve hedefinize ulaşın. Yolunuzu seçme özgürlüğüne sahipsiniz – alevli silahlarla veya sessiz suikastçıyla – seçim sizin! Beyond Enemy Lines, beceri ve taktik kararlara bağlı olan acımasız, yoğun bir deneyimdir! Beyond Enemy Lines: Remastered Edition, çok çeşitli yeniden düzenlenmiş içerik içerir.

 • Orijinal kampanya: Ortalama oyun süresi ~ 10 saat olan 8 görev uzunluğundaki kampanya.
 • Operasyon: Arctic Hawk – AddOn: Ortalama oyun süresi ~ 3 saat olan kışın ek 4 görevlik uzun bir kampanya.
 • Yeniden düzenlenmiş oyun ve silah sesi
 • Geliştirilmiş yapay zeka
 • Daha yoğun bitki örtüsü ve daha gerçekçi ormanlarla tamamen yeniden tasarlanmış yapraklar
 • Geliştirilmiş efektler ve işlem sonrası
 • Genel performans iyileştirmeleri

Beyond Enemy Lines – Remastered Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Beyond Enemy Lines – Remastered Edition indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Beyond Enemy Lines – Remastered Edition” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Beyond Enemy Lines – Remastered Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Beyond Enemy Lines – Remastered Edition Ücretsiz İndirme

Beyond Enemy Lines – Remastered Edition Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7 (64bit)
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin