Beyond A Steel Sky Indir (v1.0.26354)

Bir Steel Sky Ötesinde Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Beyond A Steel Sky 16 Temmuz 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

‘Watchmen’in arkasındaki efsanevi çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons’ın sanat yönetmenliğini yaptığı Broken Sword serisinin yaratıcısı Charles Cecil’den, kült klasiği’ Beneath a Steel Sky’ın uzun zamandır beklenen devamı ‘Beyond A Steel Sky’ geliyor. ‘. Sen Robert Foster’sın. Acımasız bir saldırıda bir çocuk kaçırıldı. Onu eve götürmeye yemin ettin. Yol sizi, kırılgan savaşlar ve siyasi çöküşle boğuşan bir dünyada kalan son mega şehirlerden biri olan Union City’ye götürdü. Union City, insanların özgecil bir yapay zekanın kontrolü altındaki hayatı sevdiği bir ütopya: her zaman dikkatli androidler, tasarımcı hayatı, meydanlar ve barlar. Sevmeyecek ne var? Ancak bu şehrin karanlık bir karnı var … ‘Beyond a Steel Sky’, heyecan verici bulmacaların, oyuncunun eylemlerine tepki veren ve altını oyan dinamik bir oyun dünyasında hızlı tempolu bir anlatıyı yönlendirdiği dramatik, komik bir siberpunk gerilim filmi onları. Oyuncunun zayıflatabileceği motivasyonlarla yönlendirilen ahlaksız karakterlerle dolu dinamik bir dünyada bir macera. Benzersiz bir bilgisayar korsanlığı aracıyla birleştirildiğinde, oyuncuların seçimleri bulmacalara birden fazla çözümle sonuçlanır. Çağdaş temaları araştıran bu dramatik, esprili siberpunk gerilim oyununda karanlık komploları çözün ve korkunç bir rakibi alt edin: sosyal kontrol, yapay zeka ve tam izleme. Akıllı bulmacalar, ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlamak için ilgi çekici dramatik anlatımlarla iç içe geçmiştir. Efsanevi çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons’ın bakış açısından güzel detaylara sahip çizgi roman tarzı bir dünya.

Beyond A Steel Sky’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Beyond A Steel Sky indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Beyond.a.Steel.Sky.zip” e tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Beyond A Steel Sky klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Beyond A Steel Sky ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Beyond A Steel Sky Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) veya AMD Phenom X4 945 (3.0 GHz)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 650 2 GB veya AMD Radeon HD 7770 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin