Best Forklift Operator Indir (v0.8.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş En İyi Forklift Sürücüsü Ücretsiz İndirme PC Oyunu. En İyi Forklift Sürücüsü 11 Ağustos 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

En İyi Forklift Operatörü, onsuz dünya ticaretinin ve lojistiğinin durma noktasına geleceği bir araç olan forklift kullanma hakkında benzersiz bir oyundur. Bir forklift sürücüsünün zorluklarını istediğiniz gibi oynayarak yaşayabilirsiniz: oyun kumandası, direksiyon simidi, fare ve klavye üzerinde veya oyunu bir VR başlığında çalıştırarak. Eğitimi alın ve meydan okumaya hazır olduğunuzu gösterin. Görevleri hızlı ve doğru bir şekilde tamamlayın, para kazanın ve depoların, sahaların, yükleme ve boşaltmanın kralı olun. Sadece ekipmanınıza veya ürünlerinize zarar vermemeye dikkat edin, aksi takdirde cüzdanınız çabucak boşalacaktır! Oyun, forklift hayranlarının beklediği sadık simülasyon ve eğlencenin bir kombinasyonunu sunuyor. Bu, kampta stresi atabileceğiniz ve ortalığı alt üst edebileceğiniz arcade moduyla kanıtlanmıştır – ve hepsinden iyisi: ceza yerine ödül alırsınız!

En İyi Forklift Sürücüsü Nasıl İndirilir ve Yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. En İyi Forklift Operatörü indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “En İyi Forklift Operatörüne Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Best Forklift Operator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

En İyi Forklift Sürücüsü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile En İyi Forklift Operatörünü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 970 veya eşdeğeri
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin