Bendy And The Dark Revival Indir


Bendy And The Dark Revival Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bendy And The Dark Revival 15 Kasım 2022'de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Bendy and the Dark Revival™ birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu ve Bendy and the Ink Machine™'in merakla beklenen devam oyunudur. Audrey olarak oynayın ve tamamen çılgına dönen tuhaf bir şekilde ürkütücü bir animasyon stüdyosunun derinliklerini keşfedin. Mürekkepli düşmanlarla savaşın, bulmacaları çözün ve gerçek dünyaya geri dönerken sürekli pusuya yatmış Mürekkep Şeytanından kaçının. Bu eskimiş gölge ve mürekkep aleminde, bir sonraki köşede kimin veya neyin olacağını asla bilemezsiniz. Gerçeği keşfetmek. Stüdyodan kaçış. En çok Mürekkep Şeytanından korkun… ve hayatta kalın.

 • Birinci şahıs hayatta kalma korkusu ve Bendy and the Ink Machine™'in merakla beklenen devam oyunu.
 • Mürekkep istilasına uğramış düşmanlarla savaşmak için çeviklik, gizlilik ve strateji kullanarak eski çizgi film stüdyosunda dolaşın.
 • Kaçışınızda size yardımcı olacak güçlü yeni yetenekler kazanın.
 • Çevreyle ilgili bulmacaları çözün, popüler çizgi film karakterleriyle ekip kurun ve mürekkep iblisinin dehşetinden kurtulun.
 • Joey Drew Studios™'un ürkütücü “Lastik Hortum” animasyon dünyasının korkutucu sırlarını keşfedin.

Bendy And The Dark Revival'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bendy And The Dark Revival indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bendy And The Dark Revival'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Bendy And The Dark Revival klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bendy ve karanlık canlanma ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Bendy And The Dark Revival'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2GB VRAM GeForce GTX 1030, AMD RX 550
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin