Ben 10: Power Trip Indir

Ben 10: Power Trip Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Ben 10: Power Trip 9 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ben Tennyson ve ailesi, kötü büyücü dört gizemli kristali uyandırana ve boşluktan canavar ziyaretçileri çağırana kadar Avrupa’da dinlendirici bir tatil için hazırdır. Şimdi Ben’e usta büyücünün yıkıcı derecede şeytani planlarını durdurmasına yardım etmek sana kalmış! Omnitrix’i takın ve maceralara atılırken ve aksiyon dolu bir 3B dünyada savaşırken kendinizi Ben 10’un inanılmaz uzaylılarına dönüştürün. Ben’in yoğun bir dövüşte karşılaştığı en ölümcül düşmanlardan bazılarıyla yüzleşin. Eğlenceli bulmacaları çözün, becerilerinizi tanıştığınız vatandaşlara yardım etmek için kullanın ve uzaylılarınızın seviyesini yükseltmek için güçlendiriciler toplayın. Ve şeytani büyücüye karşı son hesaplaşmaya giderken Avrupa’nın şehirlerini, ormanlarını ve dağlarını keşfedin. Gwen ve Büyükbaba Max’in yanında, Cartoon Network gösterisinin tüm mizahı ve rekabeti burada. Ve dört kol ikiden daha iyi olduğu için Kevin Levin, yerel bölünmüş ekranlı kooperatifte maceraya doğru ilerliyor. Bu, tekrar tekrar yapmak isteyeceğiniz bir güç yolculuğu. Kahramanın zamanı!

Ben 10: Power Trip’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ben 10: Power Trip’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ben.10.Power.Trip.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Ben 10: Power Trip klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ben 10: Power Trip ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ben 10: Power Trip Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10/8/7
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8150 3.6 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2 GB VRAM *
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin