Belle-de-Nuit Indir


Belle-de-Nuit Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Belle-de-Nuit 17 Haziran 2021’de gösterime girdi

Oyun hakkında

Paris’in en güzel lüks genelevi Belle-de-Nuit’te bir kılıç ustası olarak düellolar kazanın ve kalpler kazanın! Bu kılıç ve baştan çıkarma oyununda gecenin hanımlarının onuru için savaşın. Belle-de-Nuit, Never Date Werewolves kitabının yazarı Rebecca Zahabi tarafından yazılan 115.000 kelimelik etkileşimli bir aşk romanıdır. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır. Belle-de-Nuit’i korumak ve sevmek sizin elinizde. Fahişelerden bazıları yıllardır en iyi dostunuz, belki de müşterilerinizden çalmak istediğiniz bir çocukluk aşkınız var… Bir de derin sırları olan, dudakları likör kokan utangaç barmen var. Nereli olduklarını, neden bu kadar uzaklara gittiklerini ya da neden her zaman bu kadar nostaljik göründüklerini kimseye söylemeden Paris’e geldiler. Ama Madam, Belle-de-Nuit’in bir sonraki büyük müşterisini çekmeye odaklanmanızı istiyor. Ne yazık ki, kendine ait bir düellocu var, Sebastian – eskrimde o kadar sinir bozucu derecede iyi ki, Paris’teki en iyi düellocu olma ününüzü tehdit ediyor. Onu bir düelloda yenmek için can atıyorsun… ama onu bıçakla mı yenmek istiyorsun yoksa yatağına mı yatırmak istiyorsun? Madamın evi aşıklarla dolu. Ama hangisi senin olacak?

 • Kadın, gey, heteroseksüel veya biseksüel olarak oynayın.
 • Baştan çıkarma ve iyi şarabın, yalanların ve öpücüklerin el ele gittiği Paris gece hayatına kendinizi kaptırın.
 • Rakip bir düellocu, gecenin hanımı ve size içki dolduran utangaç barmen arasında bir sevgili seçin – veya birden fazla ilişkiye girin.
 • Çatılara tırmanın, Paris’in dar sokaklarında düello yapın, düşmanlarınızı alt edin, kandırmak ve baştan çıkarmak için giyinin, seçtiğiniz kişiye bir gül atın – hepsi bir günlük iş içinde!
 • Düelloları kazanın, fahişe olarak oynayın, düşmanlarınızı alt edin – ya da onlara aşık olun!
 • Güzel Paris silüetine bakan çatılarda, sadece alacakaranlıkta fısıldanan sırları keşfedin…
 • Gecenin kadınlarını, akşamlarının tadını çıkarırken koruyun, içki ziyafetine katılın veya müşterilerle kart oyunları oynayın – hatta daha fazlasını yapın!

Belle-de-Nuit nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Belle-de-Nuit’in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Belle-de-Nuit’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Belle de Nuit klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Belle de Nuit Ücretsiz İndirme

Belle de Nuit’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin