Bedfellows Frenzy Indir (v1.033)

Bedfellows Frenzy Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Bedfellows Frenzy 23 Şubat 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bedfellows FRENZY, cehennem gibi sert, parçalanmış ve yağmalanmış bir arcade tarzıdır. Farklı temalı seviyelerde zıpladığınız, binaları yıktığınız, Ulusal Muhafızları aştığınız ve birden fazla patrona karşı savaştığınız yerde. Liderlik tablolarına ve nihai zafere doğru ilerleyin ve ezin! Yeni güçlendiricilerin kilidini açarken ve onları çılgın seviyelerde istiflerken Monster Form Sheen veya Fatigue olarak oynayın! Karakter bonusları, başarılar ve birden fazla oyunsonu kesintisine sahip sahnelerle her koşu için benzersiz stil karakterleri oluşturun. Bedfellows FRENZY animasyon serisine dayalıdır ve her seviye ve mini oyun için tonu belirleyen orijinal bir chip-tune iyiliği müziği içerir! FRENZY, geçmişin atari klasiklerini paramparça eden şehre gerçekten çarpık ama mizahi bir saygıdır.

Bedfellows Frenzy’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bedfellows Frenzy indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Bedfellows Frenzy’ye Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Bedfellows Frenzy klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Bedfellows Frenzy ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Bedfellows Frenzy Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / Vista / XP
 • İşlemci: 1.10 GHz Düello Çekirdeği
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4000 ve üstü, ATI Radeon HD serisi 4650 ve üstü, Nvidia GeForce 2xx serisi ve üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Standart ses denetleyicisi
 • Ek Yorumlar: Bazı işlevler için İnternet bağlantısı gerekebilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin