Beat Saber Indir (v1.13.0 & ALL DLC’s)


Beat Saber Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Beat Saber, 1 Mayıs 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Beat Saber, hedefinizin size doğru gelen vuruşları (küçük küplerle temsil edilen) dilimlemek olduğu benzersiz bir VR ritim oyunudur. Her yumruk hangi kılıcın kullanılacağını ve hangi yoldan geçileceğini gösterir. Tüm müzikler el yapımı seviyelere mükemmel uyum sağlayacak şekilde bestelenmiştir. Amacımız, oyuncuların zarları keserken ve engellerden kaçarken neredeyse dans etmelerini sağlamaktır. Her kesim, ritmi vurgulamak için harika ses ve görsel efektlerle yoğun bir şekilde desteklenir.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Beat Saber indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Beat.Saber.v1.13.0.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Beat Saber klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Beat Saber ücretsiz indirme

Beat Sabre Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 Sandy Bridge veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 960 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin