Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG Indir (v1.0.7)


Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG 27 Temmuz 2022'de çıktı

Oyun hakkında

Canavarlar insanlarla tam bir uyum ve simbiyoz içinde yaşarlar. Ancak bu uyum, bir Beastiemaster'ın ortadan kaybolmasıyla sarsılır. Beastiemasters Guild, efendiye ne olduğunu öğrenmeniz için sizi uzak bir köye gönderiyor. Ustayı bulup eski dengeyi geri getirecek misin? Sıra tabanlı bulmaca savaş sistemimize yeni başlayanlar için kolayca erişilebilir, ancak yine de deneyimli gaziler için yeterli derinlik ve hareketleri önceden planlama yeteneği sunar. Canavarlarımızla savaşmayı severler ;). Dostlarımız canavarlar, savaşları kazandıktan sonra ilkel toz plakalarını ganimet olarak alırlar. Onlarla birlikte becerilerini geliştirirsin. Bu, sağlık, savunma, güç ve özel yeteneklere yatırım yaparak her Beastie'yi ayrı ayrı yükseltmenize olanak tanır. Stratejinize göre ekibinizi nasıl kuracağınıza siz karar verin! Keşfi ödüllendirmek için dünya, özel ganimetler ile gizli nesneler ve rastgele olaylar sunar. Önemli kaynakları toplamak ve maceranın bir sonraki aşamasına hazırlanmak için zamanınızı kullanın, canavar eğitmenlerine meydan okuyun veya uzun çimenlerde yeni canavarlar arayın.

tarafından ilham
neksoma
pokemon
Malların değerli taşları
Bulmaca Görevi
Bulmacalar ve Ejderhalar

Beasties nasıl indirilir ve kurulur – Monster Trainer Puzzle RPG

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG'yi indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Beasties'e Çıkart – Monster Trainer Puzzle RPG” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Canavarlar – Canavar Eğitmeni Bulmaca RPG Ücretsiz İndir

Beasties – Monster Trainer Puzzle RPG'yi doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Çift çekirdek: 2 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 512MB
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin