BeamNG.drive Indir (v0.21.2.0)

BeamNG.drive Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. BeamNG.drive, 29 Mayıs 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

BeamNG.drive, neredeyse sınırsız olanaklar sunan gerçekçi, etkileyici bir sürüş oyunudur. Yumuşak gövde fiziği motorumuz, bir aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak simüle ederek gerçekçi, dinamik davranışla sonuçlanır. Sürüş deneyimi otantik ve içgüdüseldir ve kazalar gerçekçi ve şiddetlidir. Bununla birlikte, fizik, tam bir yarış motosikletinde ödün vermeyen gerçekçilikle otantik kalırken, klavye veya gamepad ile sürmek için yeterince erişilebilir. BeamNG.drive’daki ortamlar ve araçlar, ayrıntılara büyük özen gösterilerek el yapımıdır. Yıllarca süren titiz tasarım, araştırma ve deneyimle, gerçek sürüş hissini ve heyecanını özgün bir şekilde yaratıyoruz.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. BeamNG.drive’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “BeamNG.drive.v0.21.2.0.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. BeamNG.drive klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

BeamNG.drive ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile BeamNG.drive Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 Hizmet Paketi 1
 • İşlemci: Masaüstü Intel i3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 550 TI
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.