~Be a maid in the Demon World~ The Secret Café of the Demon Angel Hero. Indir (Uncensored)


~İblis dünyasında bir hizmetçi olun~ İblis melek kahramanın gizli kafesi. Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. ~İblis dünyasında bir hizmetçi olun~ İblis melek kahramanın gizli kafesi. 21 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şeytan dünyasında yeniden doğdu ve siyah bir maskota dönüştü! Geçen küçük iblis tarafından yakalandı ve eve döndü. “Öteki dünya”nın bilgisi ile küçük şeytanın meyhanesi hizmetçi bir kafeye dönüştürülmüştür. Orijinal durumuna geri dönmek için kafenizi işletmek için elinizden gelenin en iyisini yapın!

oyun öğeleri
■ Kullanışlı ve verimli işletme ve yapım sistemi
■ Farklı mobilya tasarımları, özgürce dekore edilebilir ve yerleştirilebilir
■ Her birinin kendi bağımsız geçmişi vardır.
■ Çoklu sonlar

※Dili “設定” veya “设置” olarak değiştirebilirsiniz。

Nasıl indirilir ve kurulur ~İblis dünyasında hizmetçi olun~ Demon Angel Hero’s Secret Cafe.

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar ~İblis dünyasında bir hizmetçi olun~ İblis melek kahramanın gizli kafesi. İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “~Şeytan Dünyasında bir hizmetçi olun~Şeytan Melek Kahramanın Gizli Kafesi için Çıkart” seçeneğini tıklayın. burada).
 4. ~Şeytan Dünyasında hizmetçi olun~ Şeytan Melek Kahramanın Gizli Kafesi’ne çift tıklayın. klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

~İblis dünyasında bir hizmetçi olun~ İblis melek kahramanın gizli kafesi. Ücretsiz indirin

Başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ~İblis dünyasında bir hizmetçi olun~ Demon Angel Hero’nun Gizli Kafesi. Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 özellikli grafik işlemcisi
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin