Battlestations Pacific Indir (v1.0)

Battlestations Pacific Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Battlestations Pacific, 12 Mayıs 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

Hikayenin bir parçası olduğunuz veya onu değiştirdiğiniz iki destansı destanla bir savaşı deneyimleyin. Pasifik Savaşı’nın tarihsel olarak otantik ve kararlı savaşlarının gücünü hissedin. Yakın tarihin en büyük ve en kritik deniz savaşlarından bazılarını yeniden yaşayın ve filonuzu ilk kez savaşın tamamen farklı bir sonuna götürün. Hareketlerinizi planlamak ve düşmanın bir adım önünde olmak için zeka ve uzmanlığa ihtiyacınız var. Hem strateji hem de eylem emrinizde olduğunda, rakibinizin her hareketini önceden tahmin edin ve savaşın gidişatını değiştirin. 28’e kadar görevle tarihi yeniden yaşamak veya yeniden yazmak için iki büyük seferde ABD ve Japon kuvvetlerine liderlik edin! Savaşçılar, bombardıman uçakları, kamikaze uçakları, kruvazörler, muhripler, uçak gemileri, denizaltılar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100 otantik hava, deniz ve su altı birimi ve prototipini komuta edin ve kontrol edin! Pasifik’in ve ada zincirlerinin gerçekten canlandığı yeni bir görsel gerçekçilik seviyesini deneyimleyin. Yepyeni kokpit görünümü ile kendinizi aksiyona bırakın. 5 tamamen yeni ve ilgi çekici çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve 100 birime kadar büyük çevrimiçi savaşlara katılın!

Battlestations Pacific’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Battlestations Pacific indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Battlestations.Pacific.v1.0.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Battlestations Pacific klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Battlestations Pacific ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Battlestations Pacific Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (yönetici hakları gerekir) / Microsoft Windows Vista (yönetici hakları gerekir)
 • İşlemci: Intel Pentium 4 3 + GHz veya AMD Athlon 2.5 + GHz
 • Hafıza: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista) sistem belleği
 • Grafik: NVIDIA GeForce 6 Series 6800GT (veya daha iyisi) / ATI 1800XT (veya daha iyisi)
 • Hard disk: 8 GB boş alan
 • Ses: Direct X 9.0c uyumlu ses kartı ve sürücü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.