Battlefield Vietnam Indir (v1.21)

Battlefield Vietnam Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Battlefield Vietnam 14 Mart 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Battlefield serisi, daha fazla ateş gücü, yükseltilmiş silahlar ve araçlar ve ormandan Vietnam sahillerine kadar daha derin bir piyade deneyimi ile donanmış yeni bir çağa girdi. Battlefield Vietnam’da oyuncular, çeşitli asker sınıflarından çok çeşitli karakterler arasından seçildi. Oyun, bir helikopter filosunu düşman arazisine kapsamlı bir saldırıda yönetme, düşman askerlerini kalın yapraklardan pusuya düşürme, bir PT teknesine tehlikeli bir orman nehir geçidinde rehberlik etme ve çok daha fazlasını içeren yeni dramatik savaş senaryoları sundu.

Battlefield Vietnam’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Battlefield Vietnam indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Battlefield.Vietnam.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Battlefield Vietnam klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Battlefield Vietnam ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Battlefield Vietnam Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP +
 • İşlemci: Pentium III veya Athlon eşdeğeri
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik kartı: DirectX 9.0b uyumlu sürücülü 64 MB AGP grafik kartı (NVIDIA GeForce3 + / ATI Radeon 8500+)
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin