Battle of Empires : 1914-1918 Indir (v1.507 & ALL DLC’s)

Battle of Empires: 1914-1918 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Battle of Empires: 1914-1918 22 Temmuz 2015’te gösterime girdi.

Oyun hakkında

Battle of Empires: 1914-1918, “The Great War”daki en kanlı savaşlardan bazılarını yeniden yaratan, hikaye odaklı bir RTS’dir. Görevler, zamanın en korkunç silahlarından bazılarını içeriyor. Sabotaj, kamuflaj, siper savaşı, gaz saldırıları, topçu ve mobil piyade – BoE’de hepsi var! Battle of Empires 1914-1918 – Birinci Dünya Savaşı’nın zirvesinde geçen muazzam derecede etkileyici bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Şu anda oyunun tam sürümü 6 hikaye senaryosu içeriyor ve geliştiriciler hala yenilerini geliştiriyor. Her kampanya, I. Dünya Savaşı’ndan benzersiz savaş özelliklerini ortaya çıkarır ve katılan her ülkenin nefes kesici savaş rotalarını gösterir. Kampanyalar hem solo hem de işbirlikçi modda oynanabilir. Ayrıca en deneyimli oyuncular 6 oynanabilir ülke ve çeşitli oyun modları ile çok oyunculu savaşlara katılabilirler. Ayrıca, Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı’nın devasa muharebelerinden bazılarını gösteren birkaç tarihi çok oyunculu rekonstrüksiyon hediye olarak mevcuttur. Oyun, diğer Men of War tabanlı oyunlara benzer ve adamlarınızı bölüm, manga ve asker seviyelerinde kontrol etme yeteneğine sahiptir. Grafikler, I. Dünya Savaşı’nın güzelliğini ve dehşetini göstermek için tasarlandı. Öyleyse ne bekliyorsun, asker? Savaş alanı emrinizi bekliyor!

Battle of Empires: 1914-1918’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Battle of Empires: 1914-1918 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Battle of Empires: 1914-1918’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Battle of Empires: 1914-1918 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Empires Savaşı: 1914-1918 Ücretsiz indirin

Battle of Empires’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: 1914-1918 Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3
 • İşlemci: 2 GHz Intel çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 3D donanım hızlandırıcı kartı gereklidir – %100 DirectX 9.0c uyumlu 128MB video belleği. ATI® Radeon® 9600 veya Nvidia® GeForce® 5900
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: OpenAL uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Çapraz platform çok oyunculu desteklenmiyor

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin