Bartender Hustle Indir (v1.5.2)


Bartender Hustle Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Barmen Hustle 27 Mayıs 2022'de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Likörler, meyve suları ve yanlar dahil yüzden fazla malzemeye erişim sağlayan beş benzersiz barda muhteşem kokteylleri karıştırın. Bir barmen olarak yolculuğunuzda, her biri benzersiz bir kişiliğe ve kokteyl sevgisine sahip çeşitli müşterilerle tanışın. Hızlı tempolu arcade modunda mümkün olduğunca çok müşteriye hizmet ederek becerilerinizi test edin veya sandbox modunda kendi hızınızda içecekleri karıştırın.

Bartender Hustle nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bartender Hustle indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bartender Hustle'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Bartender Hustle klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Barmen Hustle Ücretsiz İndir

Bartender Hustle'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: i5 3550 / FX-8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 660Ti 3GB / R9 270X 4GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin