Ballance: The Return Indir

Ballance: The Return Free Download PC Game, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Ballance: The Return 16 Aralık 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Üç robotun virüsü ortadan kaldırmak ve geri dönen astronotların kıyamet dünyasında hayatta kalmalarını sağlamak için yardımınıza ihtiyacı var! Topun üç farklı ağırlığını kontrol ediyor ve baş aşağı oyun sahnesinden geçmesine izin veriyorsunuz; Aniden çatlamış zeminden kaçış; Yaratıcı bulmacaları çözün; Organları kırmak için organları toplayın ve kullanın. Burada özenle hazırlanmış toplam 30 seviye var, bariyeri başarıyla aşmak için yaşamın fiziksel bilgisini, mekaniğin klasik ilkelerini uygulamanız ve analiz mekanizmaları arasındaki ilişkiyi gözlemlemeniz gerekiyor. Aynı anda hem zorlu operasyonların hem de zorlu bulmacaların tadını çıkarmaya hazır mısınız?

Ballance: The Return nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ballance: The Return indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Ballance: The Return”e tıklayın (bu, Burada).
 4. Ballance: The Return klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ballance: The Return Ücretsiz indir

Ballance’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile İade Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel I3 2GHz
 • Depolamak: 1024 MB RAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 400 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin