Ballads Of Hongye Indir


Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Hongye Ballads Ücretsiz İndir PC Oyunu. Ballads Of Hongye 14 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ballads of Hongye, antik Doğu mimarisinin sanatını sergilemek için yenilikçi oynanış ile bina stratejisini birleştiren bir şehir kurma oyunudur. Hongye, İmparator tarafından uzun süredir görmezden geliniyor ve siz onu yeniden canlandırmakla görevlendirildiniz! Kâr ve istikrarlı büyüme sağlamak, Hongye’yi yeniden canlandırmanın anahtarıdır. Verdiğiniz her karar hem kaderinize hem de yönettiğiniz ülkeye katkı sağlayacaktır. Küçük bir saliselik karar tamamen beklenmedik bir olaya yol açabilir. Doğal ve kentsel afetlerle mücadele ederken Konsey’in isteklerini yerine getirmeli, danışmanlarınızı yönetmeli, halkınıza liderlik etmeli ve toprağınızı sürekli olarak beslemeli ve gelişmek için kullanmalısınız. Endüstriyel zincirlerden yararlanın, danışmanlarınızı kullanın, yatırımlarınıza karar verin ve zafere giden yolu inşa edin. İnsanlarınızı mutlu, hazinenizi dolu ve şehirlerinizi güvende tutun çünkü Derecelendirme Konseyi yaptığınız her şey için sizi kesinlikle derecelendirecektir! Ancak Hongye’yi geliştirirken, bir gücün size karşı çalıştığını ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Komployu derinlemesine araştırabilir ve kendiniz ve halkınız için gerçeği bulabilirsiniz. Hongye’yi canlandırmak için neleri feda edeceksin? Korkutucu bir lider mi olacaksınız yoksa sevgi ve hayranlıkla mı saygı duyulacaksınız? Seçeneğin ve sahnen var! Yönetme hakkını kazanmak zordur. Vadilerden ve dağlardan çöllere, farklı ülkeler farklı yaklaşımlar gerektirir. Arazinin özellikleri üretimi, güvenliği ve ticareti etkileyerek her zorluk için benzersiz bir oyun alanı ve deneyim sağlar. Arazinin benzersiz yönlerine odaklanan akıllıca tasarlanmış zorluklar da büyük farklılıklar gösteriyor. Örneğin, bazı topraklar mineral bakımından zengindir, ancak toprak çoraktır ve gıda üretimini sınırlar. Bazı ülkeler mültecileri alırken, diğerleri savaşın ön saflarında yer alıyor.

Hongye Ballads Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ballads Of Hongye indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hongye Ballads’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Ballads Of Hongye klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hongye Şarkıları Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Ballads Of Hongye’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 8/Windows® 10/Windows® 11 64 bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-6500
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 30 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin