Baldur’s Gate 3 Indir (v4.1.89.3171)

Baldur’s Gate 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Baldur’s Gate 3, 6 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Grubunuzu toplayın ve unutulmuşların hikayesine, bir topluluk ve ihanet hikayesine, fedakarlık ve hayatta kalma ve mutlak gücün cazibesine geri dönün. Beyninize yerleştirilen bir Mind Flayer parazitinden gelen gizemli yeteneklerle uyanıyorsunuz. Diren ve karanlığa karşı koy ya da yozlaşmayı kabul et ve en büyük kötülük ol. Divinity: Original Sin 2’nin yapımcılarından Dungeons and Dragons dünyasında yeni nesil bir rol yapma oyunu geliyor. Çok çeşitli D&D yarışları ve sınıfları arasından seçim yapın veya el yapımı bir arka plana sahip orijinal bir karakter olarak oynayın. Unutulmuş Diyarlar’da ve ötesinde seyahat ederken macera, ganimet, savaş ve romantizm. Tek başına oynayın ve arkadaşlarınızı dikkatlice veya çok oyunculu modda dört oyunculu bir grup olarak seçin. Kaçırıldı, enfekte oldu, kayboldu. Bir canavara dönüşüyorsunuz, ama içinizdeki yozlaşma büyüdükçe gücünüz de artıyor. Bu güç hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, ancak ödenmesi gereken bir bedel olacaktır ve diğer becerilerden daha çok, grubunuzda kurduğunuz güven bağları en büyük gücünüz olabilir. Şeytanlar, tanrılar ve diğer dünyevi karanlık güçler arasındaki bir çatışmada yakalanan Unutulmuş Diyarlar’ın kaderini birlikte belirleyeceksiniz. Yeni Divinity 4.0 motoruyla geliştirilen Baldur’s Gate 3, size seçimlerinize yanıt veren bir dünyayı keşfetme, deneme ve etkileşimde bulunma konusunda benzersiz bir özgürlük sunar. Şimdiye kadarki en büyük dünyamızda maceraya atılırken, harika bir sinematik anlatı sizi karakterinize hiç olmadığı kadar yaklaştırıyor. Unutulmuş Diyarlar geniş, ayrıntılı ve çeşitli bir dünyadır ve etraflarında keşfedilecek gizemler vardır – dikeylik, keşfetmenin önemli bir parçasıdır. Underdark’ın derinliklerinden Upper Town’ın ışıltılı çatılarına seyahat ederken gizlice dalın, kayın, tırmanın ve zıplayın. Nasıl hayatta kalacağınız ve dünyada ne iz bırakacağınız size kalmış.

Baldur’s Gate 3’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Baldur’s Gate 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Baldurs.Gate.3.v4.1.89.3171’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Baldur’s Gate 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Baldur’s Gate 3 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Baldur’s Gate 3 Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 150 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Standart API, Vulkan 1.1’dir. Directx11 API de sağlanır. Performans arttıkça, Erken Erişim süresince minimum gereksinimler azalabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin