Baldr Sky Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Baldr Sky Free Download PC oyunu. Baldr Sky, 20 Aralık 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bu, Japon oyunları “Baldr Sky Dive1” Lost Memory “ve” Baldr Sky Dive2 “Recordare” oyunlarının birleşik sürümüdür. Yapay zeka teknolojisi ile yapılmış sanal dünyalara kaçmak için insanların kendilerine beyin çiplerini yerleştirdiği heyecan verici fütüristik bir dünyaya dalın. Bununla birlikte, ruhlarınızı siber uzaya göndermenin korkunç etkileri olabileceğini fark edebilirsiniz. Serbest çalışan paralı asker ve eşzamanlı pilot Kou Kadokura için hayatın işi, bir zamanlar barışçıl olan hayatını yok eden trajedi Gri Noel’in sorumlularını yakalamaktır. Öyleyse neden hiçbir şey hatırlayamıyor? Kanlı bir sanal savaş alanının ortasında uyanır ve kafasında bir sürü soru olan mekanik bir vücutta gezer. Bu kadın ona kime teğmen diyor? Hafızasında bu kadar çok boşluk varken kime gerçekten güvenebilir? Distopik şehir Suzushiro’da savaş başgösterirken, tüm gözler, içinde kilitli olan dünyanın sorularının cevaplarını taşıyan adam Kou’da. Hayatta kalmak, kayıp anılarını geri kazanmak ve kaybettiği sevdiklerinin hayatlarının intikamını almak için hassas siyasi dengeye iğne batırması gerekir. Tek soru, dünyadaki her büyük hizip onu durdurmaya kararlıysa galip gelip gelemeyeceğidir. Sevgiyle tasarlanmış, benzersiz bir cyberpunk ortamında geçen bu hızlı tempolu mekanik aksiyon oyununda tüm bulmacaları çözün!

Ana Özellikler:

 • Çekici bir hikaye anlatmak için görsel roman hikaye anlatımı ile 3D aksiyon oyunu savaşını birleştirir.
 • Makineniz için deneyim kazanan ve savaşta daha çok kullandıkça gelişen silahların bulunduğu dallanmış teknoloji ağacı.
 • Oyununuzu değiştirmek için 100’den fazla benzersiz silahla teçhizatlarınızı özelleştirin. Sadece yakın dövüş olmak istiyorum Yap! Uzaktan savaşmayı mı tercih edersin? Biz sizi koruyacağız!
 • Yalnızca savaşta istediğiniz bilgileri görmenize izin veren eklentilere sahip kapsamlı şekilde özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü.
 • Herhangi bir zamanda değiştirilebilen 5 zorluk seviyesi ve ayrıca düşman ve müttefik yapay zekadan hasar değerlerine kadar her şeyi değiştiren açılabilir özellikler.
 • Hayatta kalma modu, oyundaki karakterler, gruplar, ilişkiler ve mekanizmalardan oluşan bir veritabanı ve geçerken kilidini açtığınız ve kaçırdığınız her şeyi gösteren bir senaryo grafiği.
 • Yeni hikaye dallarının kilidini açmak ve gerçeği keşfetmenize yardımcı olmak için ilerlemenizi oyunlarla ilerletin.

Baldr Sky’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Baldr Sky indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Baldr.Sky.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Baldr Sky klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Baldr Sky ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Baldr Sky Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Core 2 Duo (Core i3 veya üstü önerilir)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: OpenGL veya DirectX uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.