Bad Boys: Miami Takedown Indir


Bad Boys: Miami Takedown Free Download PC Oyununu doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak. Bad Boys: Miami Takedown 25 Şubat 2004'te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Taktik Narkotik Ekibinden Mike Lowrey ve Marcus Burnett, Bad Boys: Miami Takedown'da (Avrupa'da Bad Boys II olarak da bilinir) suçla savaşmak için geri döndüler. Filme dayanan Bad Boys II, Miami'deki yasadışı uyuşturucu ticaretini durdurmaya çalışırken bu olası ikiliyi takip ediyor. Birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla 15 aksiyon dolu aşamada Mike veya Marcus olarak oynayın. İpuçları arayın, çeşitli silahlar kullanın ve çeşitli görev hedeflerini tamamlamak için tamamen yok edilebilir ortamlarda yolunuzu açın.

Bad Boys: Miami Takedown nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bad Boys: Miami Takedown indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bad.Boys.Miami.Takedown.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Bad Boys: Miami Takedown klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bad Boys: Miami Takedown Ücretsiz İndir

Bad Boys: Miami Takedown'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 256 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin