BackRoomsNew Indir (v1.1)


BackRoomsDirect Link'te Önceden Yüklenmiş Yeni Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. BackRoomsNew, 3 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Bu oyun BackRooms Oyunda yeni, her seviyeden sonra oyun daha da zorlaşacak ve her seviyede sizi yakalamaya çalışacak her türden canavar var. Tüm seviyeler, kaçmanız gereken labirentlerdir ve kaçarsanız, yine başka bir labirent olacaktır. Her seviyede, kapıyı açmak için bir anahtar veya kaldıraç ve çeşitli öğeler bulmanız gereken bir görev vardır, ancak bazı seviyeler, örneğin seviye 0 gibi sadece çıkışı bulmanızı gerektirir.

BackRoomsNew nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. BackRoomsNew indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “BackRoomsNew'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için indirebileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. BackRoomsNew klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

BackRoomsYeni Ücretsiz İndirme

BackRoomsNew Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Intel(R) UHD Grafik 630
 • DirectX: Sürüm 8.0
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin