Backrooms: Escape Together Indir


Backrooms: Escape Together Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Arka Odalar: Birlikte Kaçış 18 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir araştırma ekibi olarak, sınır labirenti hakkında daha fazla bilgi toplamak için arka odalara gönderileceksiniz. Ancak, araştırma görevlerinizi tamamladıktan sonra, bir asansör arızası sizi en tehlikeli seviyelerin kalbine sürükler ve tek amacınız kaçmak ve hayatta kalmaktır. Şu anda seviye 0 oynanabilen tek seviyedir. Giriş olarak, ekibinize çeşitli araştırma hedefleri atanacaktır. Bu, nesneleri ve ilgi çekici noktaları kaydetmeyi, arka odalarda veri toplamayı ve kanıt olarak VHS kasetleri toplamayı içerebilir. Unreal Engine 5'te geliştirilen Backrooms: Escape Together, Backrooms'un özünü gerçekten yakalayan ilk kişi olacak. Seviyeler prosedürel olarak oluşturulur, çarpıcı kalitede dinamik olarak aydınlatılır ve ayrıntılarla doludur. Erken erişimle, biz oyunu gerçek bir Backrooms deneyimine dönüştürürken sürekli olarak seviyeler ekleniyor. Yeni nesil grafikler, yöntemsel olarak oluşturulmuş seviyeler, el yapımı ses ve oyuncunun içine çekmek için tasarlanmış oyun, kendinizi gerçekten arka odalarda sıkışmış kayıp bir gezgin gibi hissettirecek.

 • Arka odalara tek başınıza girin veya toplam 4 oyunculu işbirliği için 3 kişiyle ekip kurun.
 • Yakındaki sesli sohbet.
 • Oyuncular lobilere katılabilir ve lobilere ev sahipliği yapabilir.
 • Her oyuncu bir çıkış yolu bulmalı ya da denerken ölmelidir.
 • Lansmandan sonra (şu anda oyunda değil) benzersiz bir 1v4 modu eklenecek ve oyuncuların arkadaşlarını bakteri olarak avlamasına olanak tanıyacak.

Backrooms: Escape Together'ı indirip yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Backrooms: Escape Together indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arka Odalara Çıkart: Birlikte Escape” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Backrooms: Escape Together klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Arka Odalar: Birlikte Kaçış Ücretsiz İndirme

Backrooms'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Escape Together ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit Sürüm 1909 Revizyon .1350
 • İşlemci: Intel Core i5-4430
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: AMD ve NVIDIA GPU'lar için en son sürücüler gereklidir. AMD kullanıyorsanız, en son İSTEĞE BAĞLI sürücüleri kullanmalısınız.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin