Back Alley Tales Indir (v0.9.8d & Uncensored)

Back Alley Tales Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Back Alley Tales 24 Temmuz 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Live2D ile 4000’den fazla piksel animasyon uyguladık! Sorunsuz hareket eden piksel animasyonlarının keyfini çıkarın. 50’den fazla mini animasyonla 12 temel pozisyon! Ancak, sadece neyi sevdiğinizi seçerseniz, kahramanlar mutlu olmayacak, sabırlı olun! 4 farklı hikayeye sahip 4 kadın kahraman! Tüm etkinliklerin kilidini açıp açmayacağınız becerilerinize bağlıdır! Bu kahramanları yakından deneyimlemek için çeşitli yakınlaştırma ve kaydırma işlevlerinin keyfini çıkarın! TV ekran efektlerini açın / kapatın!

Back Alley Tales’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Back Alley Tales indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Back.Alley.Tales.Uncensored.zip Dosyasını Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Back Alley Tales klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Back Alley Tales ücretsiz indirme

Back Alley Tales’i doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: INTEL 20. GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: En az 256 MB veya daha fazla grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 300 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.