Automation Empire Indir


Automation Empire Ücretsiz doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş PC oyununu indirin. Automation Empire 20 Kasım 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Otomasyon imparatorluğu verimlilik ve genişleme ile ilgili bir simülasyon / yönetim oyunudur. Hiçbir şeyle başlayın ve birbirine bağlı fabrikalar ve makinelerden oluşan devasa bir endüstriyel ağ oluşturun. Kaynakların ekonomik taşınması, bir otomasyon mühendisi olarak başarınız için çok önemlidir. Mayın arabaları ve insansız hava araçları dahil erişiminiz olan herhangi bir aracı kullanın. Kamyonlar, trenler ve kargo füzeleri. Makinelerden oluşan verimli bir lojistik ağ planlamak ve mekanik bir üretim süper organizması oluşturmak için yaratıcılığınızı ve yaratıcılığınızı kullanın. Saat gibi hassas bir şekilde güzel bir makine oluşturmak için yaratıcılığınızı kullanın. Basit teslimat dronları ile basit “A'dan B'ye” sistemlerle başlayın. Ancak daha sonra, tüm kaynaklarınızı tam olarak ihtiyaç duyuldukları yere tahsis etmek için iç içe geçmiş bir hat ağı oluşturarak ulaşım hattınızın karmaşıklığını ekleyin. Tedarik zincirinizdeki darboğazları ortadan kaldırmayı işiniz yapın. Altın, demir ve kömür dahil olmak üzere değerli metalleri ve cevherleri zeminden çıkarın ve işleyin. Kaynaklarınızı modern bir fabrika üretim hattı kullanarak oluşturun ve bunları daha değerli ürünlere dönüştürün. Çıkardığınız kaynakların gücünden yararlanarak yeni teknolojileri keşfederken tesisinizin altyapısını güncelleyin. Teknik çalışmalarınız sırasında, üretim kapasitenizi daha da artıracak gelişmiş otomatik makinelere ve sistemlere erişebileceksiniz. Sürekli büyüyen endüstriyel sistemlerinizi entegre ederken gezegeninizin doğal olarak oluşan jeolojik oluşumları ve engebeli arazisi üzerinde çalışın. Farklı biyomlara sahip yedi farklı gezegenin her biri, üssünüzün düzenine dahil etmeniz gereken benzersiz yer şekillerini sunar.

Automation Empire'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Automation Empire'ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Automation.Empire.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Automation Empire klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Automation Empire ücretsiz indirme

Automation Empire'ı doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 3,2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin