Attack Of The Earthlings Indir (v1.0.6)

Attack Of The Earthlings Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Dünyalıların Saldırısı 8 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Saldırı Dünyalılar, sıra tabanlı dövüşü ve gizliliği, siz oyuncu olarak, ana dünyanızı işgalci insanlardan korumak için yerli yabancı ırkın kontrolünü ele geçirdiğiniz karanlık bir komedi tek oyunculu kampanyada birleştiriyor. Tuhaf bir şekilde işlevsiz bir enerji şirketi olan Galactoil, bilinen evreni enerji için biçmek için çaresizdir ve ceplerini kârla doldurmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ancak, Gezegen X13’teki enerji keşiflerine yaptığı en son baskın, onu bir tür turşuya soktu. Yerli böcek türü olan Swarmers’ın farklı bir fikri var – tüm işçileri yemek! İnsan etini uzaylı kaslara dönüştürmesi, birimlerini yükseltmesi ve hatta bir doğum günü partisini yok etmek için zaman bulması gereken son derece agresif bir böcek türü olan Swarmers’ın kontrolünü ele alıyorsunuz. İstilayı durdurmak için, Swarmers saldırıları dikkatlice planlamalıdır. Şüphelenmeyen işçilerin kontrolünü elinize alın, tuzaklar kurun, insan avınızı şaşırtmak için açıklıklardan ve saklanma yerlerinden çıkın ve aynı anda birden fazla düşmanı öldürmek için gruplar halinde saldırın. Ne kadar çok Dünyalı öldürülürse, o kadar çok ceset tüketilebilir ve özel rollere ve benzersiz yeteneklere sahip yeni birimlere dönüştürülebilir. Galactoil’e karşı başarılı bir uzaylı isyanı geliştirmenin anahtarı, kendi işçilerinin eti.

Attack Of The Earthlings’i İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Attack Of The Earthlings indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Attack.of.the.Earthlings.v1.0.6.zip” e tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. Alabilirsin Buraya).
  4. Attack Of The Earthlings klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Attack of the Earthlings ücretsiz indir

Attack Of The Earthlings Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/10
  • İşlemci: Çift çekirdekli 2.3 GHz (i3 veya daha iyisi)
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: GTX 560 Ti (1 GB) / Radeon HD 6970 (2 GB)
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.