Atlas Architect Indir (v1.0)


Atlas Architect Ücretsiz İndir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Atlas Architect 26 Nisan 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu oyunda yaratıcılığınızı özgür bırakabilir ve büyülü bir dünya yaratabilirsiniz. Her tıklama yeni bir olasılığa yol açar ve tek sınırınız hayal gücünüzdür. Atlas Architect, çok çeşitli dünyaları ve haritaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Bunun arkasındaki fikir, rahatlatıcı ve yaratıcı bir deneyim olması gerektiği, her tıklamanın yeni bir olasılığı ortaya çıkarması ve yanlış hareketlerin olmamasıdır. İnşa etmek istediğiniz her şey sorunsuz bir şekilde karışacak ve sonuç organik bir dünya olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç biyom vardır ve her birinin dünyanızı inşa etmek için eğlenceli olan birkaç benzersiz hikaye anlatımı öğesi vardır.

Atlas Architect'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Atlas Architect indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Atlas Architect'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip gerekir. Buraya).
 4. Atlas Architect klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Atlas Architect Ücretsiz İndir

Atlas Architect'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Çekirdek i5-7500 / Ryzen 5 1600
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA * GeForce GTX 1060 veya AMD * Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin