Atelier Escha & Logy: Alchemists Of The Dusk Sky Dx Indir

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx, 14 Ocak 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Söz iki simyacıya emanet. Gust’un popüler Atelier serisinden bir RPG üçlemesi olan Dusk serisi, eşsiz karakterlerinin perspektifinden anlatılan harabenin kıyısındaki bir dünyanın hikayesini anlatıyor. “Atelier Escha & Logy” serisindeki 2. oyun artık lüks versiyon olarak mevcuttur.

Tarih
Bu dünya Alacakaranlıkların adil payını gördü ve yavaş yavaş sona eriyor. Bu dünyada, Alacakaranlık Ülkesinin batı kesiminde, simya kullanımıyla gelişen bir ulus var. Alacakaranlık sonunun kaçınılmaz gelişinden kurtulmak için, bu ulusun insanları geçmişin kayıp simya teknolojilerini yeniden keşfetmek için her türlü çabayı gösteriyor.

Atelier Escha & Logy: Alchemists Of The Dusk Sky Dx’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx’in indirilmesi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Atelier Escha & Logy’den Alıntı: Alchemists of the Twilight Sky Dx” Zip’i tıklayın. Buraya).
 4. Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Twilight Sky Dx Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 8.1, Windows® 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Core i5 2.6 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX660 veya daha iyisi, 1280 × 720 (grafik belleği 2 GB veya üstü)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 17 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 16bit stereo 48kHzWAVE

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin