Atari 50: The Anniversary Celebration Indir


Atari 50: The Anniversary Celebration Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Atari 50: Yıldönümü Kutlaması 11 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bizimle kutlayın! Atari 50: Yıldönümü Kutlaması sizi 50 yıllık video oyunlarında interaktif bir yolculuğa çıkarıyor. Atari 50'nin kalbinde, tarihi bilgiler, dijital eserler, 60 dakikadan fazla yeni röportajlar, belgeseller ve oynanabilir oyunları uyumlu bir deneyimde birleştiren Etkileşimli Zaman Çizelgeleri bulunur. Zaman çizelgelerinde bir oyunla karşılaşırsanız, koltuğunuzu kaybetmeden hemen oynayabilirsiniz. 100'den fazla oyundan oluşan devasa seçim yedi farklı platformu kapsıyor: Arcade, 2600, 5200, 7800, Atari 8-bit bilgisayarlar ve ilk kez modern konsollarda Atari Lynx ve Jaguar! Tempest 2000, Asteroids ve Yars' Revenge gibi klasikleri oynayın veya daha derin bölümlere dalın. Her oyunun arkasında Atari'nin hikayeleri, şirkette olanlar ve oyunların geliştirilmesine ve çalıştırdıkları donanıma dahil olan kişiler tarafından anlatılan hikayeler vardır. Ayrıca altı yeni oyun içerir:

 • Swordquest: AirWorld – Evet, doğru okudunuz, neredeyse 40 yıllık bir bekleyişin ardından Digital Eclipse ekibi, orijinal Swordquest yaratıcısı Tod Frye'ın tasarım konseptlerinden esinlenerek efsanevi Swordquest serisinde yeni bir giriş yarattı. Sırlarını ortaya çıkaran ve sonunda görevi tamamlayan ilk kişi kim olacak?
 • Perili Evler – Atari 2600 için orijinal hayatta kalma korku oyunu, daha fazla ev, daha korkunç durumlar ve daha fazla vazo içeren modern bir 3D voksel tabanlı devam oyununa kavuşuyor.
 • VCTR-SCTR – Vektör oyun çağının bu mashup kutlaması, Asteroids, Tempest ve diğer vektör tabanlı arcade klasiklerinin oynanışını tek bir sürekli mücadelede birleştiriyor.
 • Neo Breakout – Breakout ve Pong'un en iyi özelliklerini modern bir grafik stiliyle birleştiren inanılmaz ve bağımlılık yapan iki kişilik bir yarışma
 • Quadratank – 1978'den beri klasik tank serisinin ilk üyesi, orijinal oyunların özelliklerini takım halinde veya herkese açık modlarda dört oyuncu için eğlenceyle birleştiriyor.
 • Yars'ın İntikamı Yeniden Tasarlandı – Atari 2600 şaheseri yepyeni bir görünüme kavuşuyor. İstediğiniz zaman orijinal ve modern grafikler arasında geçiş yapın!

Atari 50: Yıldönümü Kutlaması'nı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Atari 50: The Anniversary Celebration indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Atari 50: The Anniversary Celebration'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Atari 50: The Anniversary Celebration klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Atari 50: Yıldönümü Kutlaması ücretsiz indir

Atari 50: The Anniversary Celebration'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit gereklidir)
 • İşlemci: Intel i3 @ 3.0 GHz veya AMD eşdeğeri.
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon HD 4800 serisi, Nvidia GeForce 8800GT veya üstü
 • Depolamak: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin