Assetto Corsa Indir (v1.16 Incl. ALL DLC’s)

Assetto Corsa Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Assetto Corsa 19 Aralık 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Assetto Corsa, çarpıcı ortamları, dinamik aydınlatmayı ve gerçekçi malzemeleri ve yüzeyleri yeniden yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir. Gelişmiş fizik motoru, diğer yarış simülatörlerinde görülmeyen gerçek arabaların özellikleri ve özellikleri dahil olmak üzere çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır, örneğin: B. Düz lastikler, tahıl ve kabarma dahil termal döngüler, aktif olarak hareket eden hareketlerle çok gelişmiş aerodinamik simülasyon Aerodinamik parçalar, telemetri giriş kanalları aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kontrol edilir, Ker ile hibrit sistemler ve enerji geri kazanım simülasyonu. Otomobil üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde, tek oyunculu ve çok oyunculu seçeneklere sahip özel lisanslı arabalar son derece ayrıntılı ve mümkün olan en iyi doğrulukla yeniden üretiliyor. ASSETTO CORSA, doğrudan uluslararası Vallelunga pistinde bulunan KUNOS Simulazioni’nin araştırma ve geliştirme ofisinde geliştirilmiştir. Bu, ekibin oyunu gerçek yarış sürücüleri ve yarış ekipleriyle işbirliği içinde geliştirmesine olanak tanır.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Assetto Corsa indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assetto Corsa v1.16 + TÜM DLC’ler.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Assetto Corsa klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Assetto Corsa ücretsiz indirme

Assetto Corsa Free Download’u doğrudan link ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 Sp1 – 8 – 8.1 – 10
 • İşlemci: AMD Athlon X2 2,8 GHz, Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10.1 (örneğin AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin