Assassin’s Creed Indir

Assassin’s Creed Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Assassin’s Creed 9 Nisan 2008’de yayınlandı

Oyun hakkında

Assassin’s Creed ™, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve aksiyon türünü yeniden tanımlayan yeni nesil bir oyundur. Diğer oyunlar çarpıcı grafikleri ve fiziğiyle yeni nesil olduklarını iddia ederken, Assassin’s Creed, ortalığı kasıp kavuran ve savunmasız ama güçlü bir değişim ajanı olduğunuz bir dünyada teknolojiyi, oyun tasarımını, temayı ve duyguyu bir araya getiriyor. Ayar MS 1191’dir. Üçüncü haçlı seferi Kutsal Topraklar’ı paramparça eder. Sen, Altair, çatışmanın her iki tarafını da bastırarak düşmanlıkları durdurma niyetindesin. Sen bir suikastçisin, acımasızlığından korkan, gizlilik içinde gizlenmiş bir savaşçısın. Eylemleriniz yakın çevrenizde hasara yol açabilir ve varoluşunuz tarihin bu önemli anında olayları şekillendirecektir.

 • Bir Suikastçı olun – Tarihteki en ölümcül ve en gizli savaşçı klanın becerilerinde, taktiklerinde ve silahlarında ustalaşın. Saldırılarınızı planlayın, acımasızca saldırın ve kaçmak için savaşın.
 • PC’ye Özel İçeriği Deneyimleyin – Dört PC’ye özel araştırma görevi, oyunu konsol öncüllerinden daha iyi bir deneyim haline getiriyor; belirli bir konuma giden Rooftop Race Challenge ve oyuncunun tüm okçuları öldürdüğü Archer Stealth Assassination Challenge diğer suikastçılara yardım etmek için belirli bir bölgeye ihtiyaç var.
 • Gerçekçi ve Duyarlı Ortamlar – Tüm eylemlerinizin sonuçlarının olduğu, yaşayan, nefes alan bir dünyayı deneyimleyin. Kalabalıklar hareketlerinize tepki verir ve görevlerinizde size yardımcı olur veya engel olur.
 • Yeni bir boyutla hareket edin – tam özgürlük – Hedeflerinizi, nerede, ne zaman ve nasıl olursa olsun ortadan kaldırın. Avınızı ayrıntılı, tarihsel olarak doğru ve açık ortamlarda izleyin. Binalara tırmanın, atlara binin, kalabalığa karışın. Hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yapın.
 • Haçlı Seferlerinin destansı zamanlarını yeniden yaşayın – Assassin’s Creed, sizi canlı bir dünyanın gerçekçi grafikleri, ambiyansı ve ince ama ayrıntılı nüanslarını sunan gerçekçi ve tarihi Kutsal Topraklara çekiyor.
 • Gerçekliğe Köklü Yoğun Eylem – Akıcı ve hassas animasyonla karıştırılmış ağır eylemi deneyimleyin. Çok çeşitli ortaçağ silahlarını kullanın ve düşmanlarınızla gerçekçi kılıç dövüş düellolarında yüzleşin.
 • Yeni Nesil Oynanış – Yeni nesil konsol için sıfırdan geliştirilen tescilli motor, açık oyun, sezgisel kontrol şeması, çevre ile gerçekçi etkileşim ve akıcı ancak keskin dövüş mekaniği ile organik oyun tasarımına olanak tanır.

Assassin’s Creed’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin’s Creed indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassins.Creed.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Assassin’s Creed klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Assassin’s Creed ücretsiz indirme

Assassin’s Creed Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows® XP / Windows Vista® (yalnızca)
 • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.6 GHz Intel® Pentium® D veya AMD Athlon ™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+ veya daha iyisi önerilir)
 • Sistem belleği: Windows XP: 1 GB RAM / Windows Vista: 2 GB RAM
 • Grafik kartı: Shader Model 3.0 veya üzeri ile 256 MB DirectX® 10.0 uyumlu grafik kartı veya DirectX 9.0 uyumlu kart (* desteklenen listeye bakın)
 • Ses kartı: DirectX 9.0 veya 10.0 uyumlu ses kartı (5.1 ses kartı önerilir)
 • DirectX sürümü: Direct X 9.0 (Windows XP) veya 10.0 (Windows Vista) kitaplıkları
 • Hard disk: 8 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • Desteklenen çevre birimleri: Klavye, fare, isteğe bağlı oyun kumandası (Windows için Xbox 360® kumandası önerilir)
 • * Yayın sırasında desteklenen grafik kartları: ATI® RADEON® X1600 ** / 1650 ** – 1950 / HD 2000/3000 Serisi, NVIDIA GeForce® 6800 ** / 7/8/9 Serisi. ** Yalnızca PCI Express desteklenir. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak DESTEKLENMEZ. Bu yonga setleri, bu oyunu çalıştıran tek yonga setleri. En güncel gereksinimler için bu oyunla ilgili SSS bölümüne bakın: ubi.com

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin