Assassins Creed Brotherhood Indir

Assassin’s Creed Brotherhood Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Assassin’s Creed Brotherhood 22 Mart 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

Güçlü Tapınak Şövalyelerine karşı verdiği savaşta efsanevi usta suikastçı Ezio olarak yaşayın ve nefes alın. Düşmanın yüreğiyle buluşmak için İtalya’nın en büyük şehri, gücün, açgözlülüğün ve yozlaşmanın merkezi olan Roma’ya gitmesi gerekiyor. Orada demirlemiş olan yozlaşmış zorbaları yenmek sadece güç değil, aynı zamanda liderlik de gerektirir, çünkü Ezio yanında olacak bir kardeşliğe komuta ediyor. Suikastçılar ancak birlikte çalışarak ölümlü düşmanlarını yenebilir. İlk kez, her biri kendi silahlarına ve suikast tekniklerine sahip çeşitli benzersiz karakterler arasından seçim yapmanıza ve becerilerinizi dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla karşılaştırmanıza olanak tanıyan ödüllü bir çok oyunculu seviye tanıtıldı.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Assassins Creed Brotherhood indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassins Creed Brotherhood.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Assassins Creed Brotherhood klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Assassin’s Creed Brotherhood ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Assassin’s Creed Brotherhood indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit)
 • İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
 • Hafıza: 1,5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
 • Grafik: Shader Model 3.0 veya üstü ile 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu kart (desteklenen listeye bakın *)
 • DirectX®: 9.0
 • Hard disk: 8 GB
 • Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.