Ary And The Secret Of Seasons Indir

Ary ve sezonların sırrı Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Ary and the Secret of the Seasons, 1 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ary and the Secret of the Seasons, Aryelle veya Ary adlı genç bir kızı Valdi’nin büyük dünyasına yaptığı yolculuğunda takip eden ödüllü bir macera oyunudur. Ary, Kış Muhafızı olarak etrafındaki mevsimleri manipüle etme yeteneği kazanır. Ary, Valdi’deki macerasında düşmanları yenmek için mevsimleri kontrol etmeyi, engelleri aşmayı ve karmaşık bulmacaları çözmeyi öğrenecek. Uzun zaman önce Valdi dünyası kötü bir büyücü tarafından tehdit ediliyordu. Büyük bir savaştan sonra, efsanevi savaşçı tarafından mağlup edildi ve kasada mühürlendi, sonsuza kadar kilitlendi. Büyücünün hapsedilmesini sağlamak için dört büyük bilge adam kasayı gözetlemek ve korumak için yemin etti. Artık tarih ve efsane açısından zengin olan gizli bir organizasyon olan orijinal Guardians of Seasons’ı kurdular. Gizemli bir güç Valdi mevsimi alt üst ettikten sonra Ary, Mevsim Muhafızları’na yardım etmeye karar verir ve kaosun kaynağını aramaya başlar. Zekasını ve cesaretini kullanan Ary, Valdi’yi kurtarmak ve dünyayı yeniden dengeye getirmek için canavarca düşmanların, gizli komploların ve havasız geleneklerin üstesinden gelmelidir.

 • Keşif için ödül. Mevsimlerin gücünden yararlanan Ary, yeni yerler arayışında geniş arazilerde dolaşabilir, harika çevre bulmacalarını çözebilir ve ilerleme kaydedebilir.
 • Büyüleyici hikaye anlatımı. Ary, katı geleneklerden etkilenen kadim bir organizasyon olan Guardians of Seasons’a yardım etmek için görevlendirilir. Valdi’de bilinmeyen yerlerde maceraya atılan Ary, Mevsim Muhafızı’nın ardındaki sırları ve gizli anlamları keşfedecek.
 • Dinamik ortamlar. Çevresel güçleriyle Ary’nin etrafındaki dünyayı manipüle edin. Dünyayı ve mevsimleri ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için ekosistemler arasında geçiş yapın.
 • Sıvı mücadele. Ary’nin becerileri, yerel halktan dev devlere kadar ilerlemesini engellemek isteyen düşmanlarla karşılaştığında sınanacak. Anıtsal engellerin üstesinden gelmek için elindeki tüm araçları kullanacak.
 • Baştan çıkarıcı 3B dünya. Büyüleyici bir film müziğiyle birleşen güzel bir görsel stil, unutulmaz bir oyun deneyimi yaşatacağından emin olunan kalıcı bir atmosfer yaratır.

Ary and the Secret of the Seasons’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Ary and Mystery of the Seasons indirmesi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ary’ye Çıkart ve Sezonların Gizemini Sil” seçeneğine tıklayın (sahip olabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Ary and the Secret of the Seasons klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Ary ve mevsimlerin gizemi ücretsiz indir

Ary ve Sezonun Sırrı’nı doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 Geforce GTX 660
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: AMD FX-6350 Radeon RX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin