Art Of Rally Indir (v1.0.1)

Art Of Rally Free Download PC Game Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Art Of Rally 23 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Art of Rally, Creator of Absolute Drift’in rallisinin altın çağından ilham alan stilize bir deneyimdir. Renkli ve stilize edilmiş çevrede yukarıdan aşağıya doğru koşun. Günlük ve haftalık zorluklarla liderlik tablolarında birincilik için yarışın. Toplanma sanatında ustalaşacak mısınız? Kariyer modunda rallinin altın çağını yaşayın ve Finlandiya’dan Sardunya, Norveç, Japonya ve Almanya’ya 60’tan fazla etapta yolculuk edin. 60’lardan 80’lere, Grup B, Grup S ve Grup A’dan en sevdiğiniz eski model arabaların direksiyonuna geçin Başlangıç ​​dostu seçeneklerden en deneyimli sürücülere meydan okuyan sürüş modlarına kadar tüm oyuncular, en sevdikleri ralliyle yarışların üstesinden gelebilir – Sürüş hileleri: İskandinav hareketi, karşı yönlendirme, sol ayağı frenleme, el frenini çevirme. Günlük ve Haftalık Görevlerimizde adınızı liderlik tablosunun en üstüne alın. Entegre fotoğraf ve oynatma moduyla sürüş becerilerinizi veya sadece en sevdiğiniz manzaraları gösterin.

Art Of Rally’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Art Of Rally’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Art.Of.Rally.Deluxe.v1.0.1.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Art Of Rally klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Art Of Rally ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Art Of Rally Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8/10
 • İşlemci: Intel Core i3 2.9 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX650 veya AMD eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin