Arma 3: Apex Indir (Incl. ALL DLC’s)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Arma 3 Free Download PC oyunu. Arma 3, 12 Eylül 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Büyük bir askeri kum havuzunda gerçek dövüş oyununu deneyimleyin. Çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah ve sınırsız içerik oluşturma seçenekleri ile bu, PC’nin önde gelen askeri oyunudur. Otantik, çeşitli, açık – Arma 3 sizi savaşa gönderir. Düşmanınızı, 290 km² Akdeniz adası arazisinin üzerinde uzanan ayrıntılı, açık bir savaş alanında mağlup edin. Geniş şehirlerden inişli çıkışlı tepelere kadar – ister tankınızı tozlu ovaların üzerinde buharla doldurun, ister yoğun ormanların üzerinde bir nakliye helikopteri uçurun ya da kayalık tepelerden asimetrik savaşlar yapın, Altis ve Stratis adaları en iyisini yapan dinamik dünyalardır oyunlarda uygun çeşitli uğraşlar.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Arma 3 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arma 3’e Çıkart – Apex v1.82 + TÜM DLC’ler.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Arma 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Arma 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Arma 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2,4 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2,5 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670/512 MB VRAM ile Intel HD Graphics 4000
 • DirectX®: 10
 • Hard disk: 32 GB boş alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.