ARMA 2: Combined Operations Indir


ARMA 2: Birleştirilmiş İşlemler Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link'te önceden yüklenmiştir. ARMA 2: Kombine Operasyonlar 29 Haziran 2010'da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Orijinal Arma 2'de tasvir edilen Chernarus'taki çatışmadan üç yıl sonra, Yeşil Deniz bölgesinde yeni bir sıcak nokta patlar. ABD Ordusu liderliğindeki koalisyon güçleri, barışı hızla yeniden sağlamak ve daha fazla sivil zayiatı önlemek için Takistan'a konuşlandırılıyor. Bohemia Interactive'in PC için ödüllü askeri simülatör serisindeki bu yeni bölümde, basit piyadelerden özel ajanlara, pilotlara ve tank ekiplerine kadar ABD Ordusu içinde çeşitli roller üstleneceksiniz. 10 yıllık deneyim ve sürekli motor geliştirme üzerine inşa edilen Arma 2: Operation Arrowhead, dünyanın en gerçekçi savaş ortamını sunuyor. Gerçek dünya balistik ve çok yönlü sapma, termal görüntüleme, malzeme penetrasyonunu modeller, gerçek zamanlı gündüz/gece döngüsü ve dinamik rüzgar, hava durumu ve çevresel etkiler sunar.
BİR UYARI:

Arma 2: Operation Arrowhead bağımsız bir üründür ve orijinal Arma 2'yi gerektirmez. Temel Özellikler:

 • YENİ OYNANABİLİR İÇERİK: SP ve MP oynanışı için yeni hikaye kampanyası. Çok çeşitli yeni öğreticiler, tek senaryolar ve çok oyunculu modlar.
  BÜYÜK OYUN DÜNYASI: Tamamen yok edilebilir ve etkileşimli bir ortama sahip, yayılan şehir, çöl ve dağlık araziyi içeren üç yeni, Orta Asya temalı büyük harita.
  ULTIMATE WARFARE DENEYİMİ: Eşsiz savaş simülasyonu için orijinal Arma 2 ile tam entegrasyon.
  BENZERSİZ OYUN ELEMANLARI: Ekipmanlı ayrılabilir sırt çantaları, gelişmiş silah optikleri, malzeme penetrasyon modellemesi, insansız hava araçlarının (İHA) uzaktan gerçek zamanlı simülasyonu, seçim özgürlüğü ve geriye dönük eylemler.
  EK BİRİMLER VE ARAÇLAR: ABD Ordusu, Birleşmiş Milletler, Taktik Ordusu ve Gerillalar dahil olmak üzere tüm taraflar için birden fazla hizip, 300'den fazla yeni birim, silah ve araçtan oluşan bir koleksiyon oluşturuyor.
  GÖREV EDİTÖRÜ: Sezgisel, kullanımı kolay Görev Düzenleyici ile kendi görevlerinizi tasarlayın ve şimdiye kadarki en büyük ve en yaratıcı PC oyun topluluklarından birine katılın.
  OYUN DEĞİŞİKLİĞİ: Tam düzenleme araçları paketini (ücretsiz SDK kiti) kullanarak kendi özel oyun içeriğinizi oluşturun ve oyunu tek sınırlamanın kendi hayal gücünüz olacak şekilde değiştirin.
  GENİŞ ÇOK OYUNCULU: Kampanya görevlerini işbirlikçi modda oynayın veya 50 oyuncuya kadar devasa çok oyunculu savaşlara katılın.

ARMA 2: Kombine Operasyonlar nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. ARMA 2: Combined Operations indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ARMA 2: Combined Operations'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. ARMA 2: Combined Operations klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ARMA 2: Kombine Harekat Ücretsiz İndir

ARMA 2'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Kombine Operasyonları doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya Windows Vista
 • İşlemci: Intel Core 2.4GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.5GHz
 • Hafıza: 1 GB
 • Grafik: Shader Model 3 ve 512 MB VRAM ile Nvidia Geforce 8600GT veya ATI Radeon 3650 veya daha hızlısı
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 10 GB boş depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin