Arizona Sunshine Indir


Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Arizona Sunshine Free Download PC oyunu. Arizona Sunshine 6 Aralık 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Sanal gerçeklik zombi kıyametiyle buluşuyor! Arizona Sunshine, sizi zombiler tarafından istila edilmiş kıyamet sonrası Güneybatı Amerika'ya sürükleyen, VR için özel olarak geliştirilmiş birinci şahıs nişancı oyunudur. Radyoda bir insan sesi duyduğunuzda, umutlarınız yükseliyor – kıyamet sonrası Büyük Kanyon eyaletinin kavurucu sıcağında hayatta kalanlar var! Hareket kontrollü silahlarınızdan ve yol boyunca bulabileceğiniz kıt cephane ve sarf malzemelerinden biraz daha fazlasıyla, insan teması için umutsuz arayışınızda, beyniniz için gelen zombi ordularında gezinmelisiniz. HTC Vive ve Oculus için sıfırdan yaratılan Arizona Sunshine, sizi bir zombi kıyametinin içine çekecek. Silahları gerçek hareketle tedavi edin, kıyamet sonrası bir dünyayı özgürce keşfedin ve hayatta kalma becerilerinizi sanal gerçeklikte test edin – ölümsüzleri dinlenmeye geri getirmek her zamankinden daha heyecan verici.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Arizona Sunshine'ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arizona.Sunshine.v1.3.7887.Locomotion.VR.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Arizona Sunshine klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Arizona Sunshine ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Arizona Sunshine Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7-64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4590 eşdeğeri veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: VR başlığı gerekir, 2x USB 3.0 bağlantı noktası

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin