ARIA CHRONICLE Indir (v1.2.1.1)


ARIA CHRONICLE Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndir. ARIA CHRONICLE 12 Temmuz 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Tamageria krallığından Prenses Aria, Veraset Ayini için yaptığı hac yolculuğunda küçük bir kırsal köy olan Latebra'yı ziyaret eder. Burada Prenses Aria, hakkında altında yatan şok edici gerçeği keşfetmesi gereken gizemli organizasyon The Cult ile savaşın içine çekilir. Masum ve çekici görünümüne rağmen korkusuz bir kalbe sahip olan Prenses Aria, bu oyunda karşımıza çıkan büyüleyici karakterlerden sadece biri. Sadece kahramanlar tarafından değil, oyun boyunca karşılaşacağınız canavarlar tarafından da ayrıntılı çizimlerin içine çekilmeye hazırlanın. Stratejik sıra tabanlı dövüş. Sizi kesinlikle meşgul edecek stratejik savaşların tadını çıkarın. Bu oyunun önemli bir yönü, her kahramanın savaştaki performansını büyük ölçüde etkileyecek olan zihniyetinin yönetimidir. Grubunuzun tüm yeteneklerinden tam olarak yararlanabilmeniz için savaşın ilerleyişini takip ettiğinizden emin olun. Seçtiğiniz en fazla beş kahramandan oluşan bir grupla bir göreve çıkabilirsiniz. Aria'nın işi 14 türden seçilebilir ve her iş silahlar, beceriler, özellikler vb. düzenlenerek daha da özelleştirilebilir ve geliştirilebilir. Görünüşte huzurlu bir kırsal köyde başlayan bir hikaye, yavaş yavaş destansı bir maceraya dönüşür. Öngörülemeyen hikayenin tadını çıkarın!

ARIA CHRONICLE nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. ARIA CHRONICLE indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ARIA CHRONICLE'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. ARIA CHRONICLE klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ARIA CHRONICLE Ücretsiz İndirme

ARIA CHRONICLE'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Pentium G630 @ 2.70GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD grafik
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin