Area 51 (2005) Indir

Area 51 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Alan 51, 25 Nisan 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

Area 51, ABD hükümetinin en gizli ve güvenli askeri tesisinde aksiyon dolu birinci şahıs nişancı oyunudur. ABD Ordusu, bir virüs salgınının araştırma tesisini yeni kapattığı ve otomatik karantina prosedürlerinin tüm bilimsel ve askeri personeli içeride kilitlediği 51. Bölge’den bir tehlike sinyali aldı. HAZMAT (tehlikeli maddeler) departmanından uzman Ethan Cole liderliğindeki küçük bir özel birim, araştırmak için gönderilir. Cole olarak oyuncular, Alan 51 sınırları içinde beş büyük seviyeye dalarak, virüsün enfekte kişilerin zihinlerini kontrol eden mutajenik bir yan etkisini ve tesisin altına gömülmüş eski bir uzaylı kolonisini keşfedecekler. Bir dizi insan ve yabancı silah kullanan oyuncular, viral mutajen serbest bırakılmadan ve dünyadaki tüm yaşamı geri alınamaz bir şekilde mutasyona uğratmadan önce 51. Bölge’nin bulmacalarını çözmek için Roswell’deki uzaylı kazası ve sahte aya iniş gibi tüyler ürpertici komploları araştırmalıdır.

İndirme ve Yükleme Alanı 51

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Alan 51 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alan.51.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Area 51 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Area 51 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Alan 51 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4 veya Athlon XP
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 64 MB 3D grafik kartı (GeForce3 + / Radeon 9500+ / Intel 915g +)
 • DirectX: Sürüm 9
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Ara sahneleriniz dalgalıysa, oyunu penceresiz pencereli modda çalıştırın

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.