Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS!!!!!! Indir (v1.08)


Gizemli Kalp 3 LOVEMAX SIXSTARS !!!!!! Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyunu. Gizemli Kalp 3 LOVEMAX SIXSTARS !!!!!! 12 Aralık 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS !!!!!!, daha önce sadece Japon oyun salonlarında mevcuttu, artık dünya çapındaki oyuncuların yoğun taleplerine yanıt olarak Steam'de mevcut !! Yeni oynanabilir karakter “Minori Amanohara” Kuruluşundan sonra Drexler Enstitüsü yapay Valkyrieleri ve Arkanaları geliştirdi. Minori Amanohara, enstitünün Japon şubesinde doğan bu araştırmanın birkaç ürününden biriydi. O bir “melez”, Arcana'nın güçlerini ve ruhu iki kez kullanabilen özel bir Valkyrie. Petra'nın yardımıyla tesisten kaçtı. Onun sloganı “gizlice iyilik yapmak” olduğundan, kötülüğü görülmeden fethetme yeteneğini kullanıyor. Heart'a ve diğer meleklere yardım edemeyeceği için hayal kırıklığına uğramasına rağmen, yeni edindiği güçlerle dünya barışı için savaşmaya devam ediyor ve “Annihilation Angel Subaru” (kendi kendini ifade eden süper kahraman adı) olarak barış için savaşıyor. Yeni Arcana “Ichor”, Kanın Gizemi Kanın Gizemi, yaşamın özünü simgeliyor. Mobius şeridi, tüm yaşamın reenkarnasyonunu temsil eder. Tüm potansiyelleri maksimum güçlerine yükseltir. Gelecekteki yamalarda daha fazla oynanabilir karakter! Kitle fonlaması kampanyasının ezici başarısıyla, hem yeni bir karakter olan “Köpekbalığı Kızı” hem de yeni bir gizem olan “Paracelsia” için pist hedefleri karşılandı ve daha sonraki bir tarihte oyuna dahil edilecek!

Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS'ı indirin ve yükleyin !!!!!!

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir kez Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS !!!!!! İndirme işlemi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arcana.Heart.3.LOVEMAX.SIXSTARS.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS'a çift tıklayın !!!!!! Klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Gizemli Kalp 3 LOVEMAX SIXSTARS !!!!!! Ücretsiz indirin

Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın !!!!!! Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: nVidia GeForce 7900 GT veya üstü / AMD Radeon X1900 / nVidia GeForce GT 620 (Windows 8.1)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Doğrudan ton

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin