ARAYA Indir (v20161127)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ARAYA Free Download PC oyunu. ARAYA 24 Kasım 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

ARAYA bir ego / macera / korku oyunudur. Oyuncular bir Tayland hastanesinde yeni ve heyecan verici bir deneyim yaşarlar. Hikaye 3 farklı karakterin perspektifinden anlatılıyor. Oyuncular, gizemli koşulları bir araya getirmek ve Araya cinayetini çözmek için hastanenin farklı alanlarını keşfedecekler. Sanal gerçeklik desteği. Bu oyun, sanal gerçeklik başlığı olmadan oynanabilir. Bu oyun, klavye ve fare veya XBOX denetleyicili Oculus Rift başlığını destekler. Bu oyun, klavye ve fare veya XBOX denetleyicili HTC VIVE kulaklığını destekler.

ARAYA’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. ARAYA indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “ARAYA.v20161127.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. ARAYA klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

ARAYA ücretsiz indirme

ARAYA Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 3.20 çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVDIA Geforce GTX 560 1 GB / Radeon R7 250 x 1 GB
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.