Apocalyptic Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Apocalyptic Free Download PC Oyunu. Apocalyptic 30 Haziran 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Apocalyptic, bir zombi hayatta kalma nişancı video oyunudur. İyi bir deneyimden beklediğiniz kaliteye ulaşırken, eski donanımların bazı estetik teknik sınırlamalarını korur. Oyun, geliştiriciler tarafından oluşturulan el yapımı kampanyalara sahiptir. Her haritanın etrafında yeni alanların kilidini açmak için anahtarlar vardır ve metin olarak gösterilecek olan kontrol noktalarımızdan birine giderek istediğiniz zaman tasarruf edebilirsiniz. Her haritada büyük ilerleme kaydettikçe kontrol noktalarına ulaşılır ve bunlar otomatik olarak kaydedilir. Yine de her seviyeyi tamamladığınızda kaydettiğinizden emin olun, aksi takdirde kaydetmez ve kontrol noktası kaydından her şeyi baştan yapmanız gerekir.

Apocalyptic nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Apocalyptic indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Apocalyptic’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Apocalyptic klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kıyamet Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Apocalyptic Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Ryzen 3 ve üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 750ti veya üstü
 • DirectX: Sürüm 6.0
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Realtek veya diğerleri iyi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin