Apocalich Indir (v1.1.3)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Apocalich Free Download PC oyunu. Apocalich 7 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Apocalich, Lich King’i tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte kanepede yenmek için zamana karşı yarıştığınız bir RPG’dir! Lich King’in kötülüğü yayması ve onu daha güçlü kılan büyülü kuleleri harekete geçirmesi yaklaşık 20 gün sürer. 20. günde (~ 1.5 saatlik oyun süresinden sonra) Lich tamamen şarj olur ve son dövüşe çıkar, bu dövüşü kazan ve oyunu sen kazan! Ancak, son dövüşü kaybederseniz, baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Tüm harita her zaman görülebilir! Görevlere devam ederken ve dünyayı yeniden inşa ederken lich’in neler yaptığını görebilirsiniz. Bazen haritanın diğer tarafında olaylar oluyor, zamanında müdahale eder misiniz? Zamanında bir yerde olmak için köprüyü tamir etmeniz ve tekne servisinin tekrar rayına oturmasına yardım etmeniz gerekebilir. Tüm NPC’lerle konuştuğunuzdan emin olun! Bir düşmanın yolunu her geçtiğinizde, bir savaş penceresi açılacaktır. Gelen saldırıları püskürtmek ve kritik vuruşlar yapmak için savaşlar sırasında eylem komutlarını kullanın. Bazı becerilerin iyi performans göstermesi için birden fazla eylem komutu bile gerekir! Siz veya bir başkası bir savaş penceresinin arkasına girerse, savaşa katılırlar! Ani desteğe dikkat edin veya ihtiyacı olan bir arkadaşınıza yardım edin!

Apocalich’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Apocalich indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Apocalich’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Apocalich klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kıyamet Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Apocalich indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2 GHz
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9, en az 500 MB bellekle uyumlu
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı veya entegre ses yongası

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin