Aokana – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2 Indir (v1.02)


Aokana – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2 Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Aokana – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2, 16 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Aokana – EXTRA2, Aokana'nın resmi Misaki ardıl hikayesidir. Aokana, bir Japon aşk VN geliştiricisi olan Sprite tarafından üretilen Japon tarzı bir görsel romandır. Japonya'da piyasaya sürüldüğü yıl sanatı, müziği ve karakterleriyle çok sayıda ödül kazandı. Misaki'nin Fall Flying Circus turnuvasını kazanmasının üzerinden birkaç ay geçti ve yaz bitmek üzere. Bu muzaffer duygular solup gidiyor ve onların yerine yeni sorular ortaya çıkıyor. Misaki, FC'yi ne kadar ileri götürmek istiyor ve yeni bulduğu şöhretiyle nasıl başa çıkacak? Masaya ile ilişkisi gelişmeye devam ediyor ama Masaya ona yardım etme sözünü nasıl yerine getirecek? Her yönden meydan okuyanlarla karşılaşan ve nihai seçimi yapmaya çalışan bu güçlü çifte katılın: Kendileri için nasıl bir gelecek istiyorlar?

Aokana – Four Rhythms Above the Blue – EXTRA2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aokana – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aokana'ya Çıkart – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, ne alabilirsiniz? Burada).
 4. Aokana – Four Rhythms Across the Blue – EXTRA2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aokana – Four Rhythms Above the Blue – EKSTRA2 Ücretsiz İndirme

Aokana – Four Rhythms Across the Blue – Doğrudan bağlantı ile EKSTRA2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: 1,7 GHz veya daha yüksek
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 1GB VRAM
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: PCM

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin