Anvil Saga Indir (v0.1)


Anvil Saga Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Anvil Saga 21 Haziran 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Zorlu ve sonsuz çeşitlilikteki bir dünyada, hasta bir demirhaneyi başarılı bir işletmeye dönüştürün! Yerel haydutlar, tüccarlar, rahipler ve Fransız ve İngiliz askerleriyle uğraşın. Çalışanları farklı tuhaflıklarla yönetin, daha iyi mallar üretmek için tesisleri ve araçları yükseltin, yüksek ücretli müşterileri çekmek için demirhanenizi süsleyin ve en önemlisi – kafanızı kesmemeye çalışın! Hayallerinizdeki demirhaneyi inşa edin. Demirhanenizi genişletmek ve daha zorlu görevler üstlenmek için yeni odalar ve yeraltı tesisleri inşa edin. Basit bir mutfaktan oturma odalarına, bir oduncu veya ağaç oymacılığı atölyesine kadar – her odanın doğru mobilya ve dekorasyonlarla donatılması gerekir. Müşteriler, ilişkiler ve kararlar – hepsi önemlidir! Her biri gelişmekte olan işletmeniz için koruma ve ikramiye sunan çatışan gruplarla itibarınızı koruyun. Yerine getirmeye karar verdiğiniz emirler ve her bir hiziple başa çıkma şekliniz oyun dünyasını etkiler ve çeşitli trajik, komik veya kafa karıştırıcı sonuçlara yol açar. Siparişleri yönetin ve zengin ve ünlüleri çekmek için itibarınızı artırmaya çalışın. Ödül veren benzersiz sözleşmelere dikkat edin, örneğin: B. Bir baronun kızı için en güzel yüzüğü yapma isteği ya da gezgin bir şövalyenin sizden eşsiz bir kılıç dövmenizi istemesi.

Anvil Saga nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Anvil Saga indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Anvil Saga'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Anvil Saga klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Anvil Saga Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Anvil Saga ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 7 SP1 veya üstü, 64 bit
 • İşlemci: 64-bit, saat hızı 1,6 GHz'den yüksek
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB'den büyük bellek boyutu ve DirectX® 10/OpenGL 3.0 desteği
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX® ile uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin