Anomaly 2 Indir (v2.1.0)

Anomaly 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Anomaly 2, 15 Mayıs 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Kule saldırısı ve kule savunması hakkında her şey. Anomaly 2, eleştirmenlerce beğenilen Anomaly Warzone Earth’ün devamı niteliğindedir. Anomaly 2, orijinalin temel öğelerini korur ve tek oyunculu kampanyaya yeni işlevler ekler. Eşsiz bir deneyimde becerilerinizi test edin: dinamik çok oyunculu “Tower Defense vs. Tower Offense” modu! 2018’de Dünya’nın işgalini takip eden yıllarda, gezegen uzaylı makineler tarafından istila edildi. İnsanlık yok olma tehdidi altındadır. Devasa konvoylarda birbirine bağlanan donmuş tundrada yiyecek ve malzeme ararlar. Savaştan bu yana roller tersine döndü: şimdi türümüz, makine kontrollü bir gezegendeki anormallik gibi görünüyor. Konvoyunuz Komutan, Yukon olarak adlandırılır. Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth’ün RTS kule saldırı konseptini yeni bir seviyeye taşıyor. Orijinalin temel öğeleri – taktik planlama ve savaşta birlikleri desteklemek için saha komutanı – bir dizi önemli yeni işlevle yükseltildi.

 • Stratejinin yeni yüzünü keşfetmek için birliklerinizi savaş mekanizmalarına dönüştürün: her birimin, belirli savaş durumlarının üstesinden gelmek için kullanabileceğiniz farklı yeteneklere sahip farklı bir mekanik şekli vardır.
 • Yalnızca Anomaly 2: Tower Defense Against Tower Attack’ta bulunan çok oyunculu bir deneyime katılın. Kuleler gibi oynayın ve insanları yok edin veya insanları yabancı kuleleri yok etmeye yönlendirin.
 • Beğenilen orijinalinden daha yoğun bir strateji deneyimi sunan yeni bir tek oyunculu kampanyada kıyamet sonrası bir dünyada savaşın.
 • Zafere giden yolu kendiniz çizin ve nihai dövüş partinizi oluşturun. Takımınızı oluşturmak için bir milyondan fazla taktik kombinasyonla, savaşta seçenekleriniz neredeyse sınırsız.
 • Ekibin geliştirilmiş ve iyileştirilmiş görsel motoru sayesinde kendinizi güzel bir şekilde oluşturulmuş bir dünyaya bırakın.
 • Harekatta düşman makinelerine yaklaşımınıza bağlı olan alternatif sonları deneyimleyin.

Anomaly 2’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Anomaly 2’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Anormalliğe Ayıkla.2.v2.1.0.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Anomaly 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Anomaly 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Anomaly 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:Windows XP SP3 (32 bit) / Vista
 • İşlemci:Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 GHz
 • Hafıza:2 GB RAM
 • Grafik:Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB
 • DirectX®:9.0c
 • Hard disk:3 GB HD depolama alanı
 • Ses:DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.