Anglerfish Indir


Anglerfish Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Maymunbalığı 10 Kasım 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Maymunbalığına hoş geldiniz. Mols dağlarındaki gözlerden uzak barınız. Burada çıkmanın gerçek hayatta kalma dehşetini yaşayacaksınız, bu da birçok kez öleceğiniz anlamına geliyor. Her öldüğünüzde oyuna baştan başlamanız gerekir, ancak gecenizi tekrar atlatmaya çalışırken her zaman bir şeyler değişir. Yeni koşunuzdaki her değişiklik, nerede ve nasıl öldüğünüze göre elle yapılır. Bu, ölmenin uyarıcı bir şey olduğu anlamına gelir. Maceranda ne yapacaksın? Şimdiye kadarki en çılgın gecenizde hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bunu yapmak için, her köşe bucağı keşfederek ve gömülü gizemleri ortaya çıkararak Anglerfish'in çekirdeğinin derinliklerinde yatan gizemleri ortaya çıkarmalısınız. Ancak rahatsız edici sürücüler sizi gerçeklerden uzak tutmaya çalışacak, bu yüzden onların kafalarını uçurarak karşılık vermeye hazırlıklı olmalısınız. İşten bir arkadaşınız evleniyor. Bekarlığa veda partisinde tüm meslektaşlarınızla birlikte Anglerfish barındasınız. Benzer bir Perşembe, bu yüzden elbette kız öğrenci üniformanıza uyacaksınız. Düğünde kimin sağdıç olacağını görmek için hepsinin dostça bir rekabeti vardır. Ama maymunbalığının gizemleri gecenin son içkisini çağırdığında, iyi zamanınız aniden sona erer.

maymunbalığı nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Anglerfish indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fenerfish'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
  4. Anglerfish klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fener Balığı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Anglerfish ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: TBA
  • Grafik: TBA
  • Depolamak: 376 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin