Angels Of Death Indir


Angels Of Death Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Angels Of Death 19 Aralık 2016'da serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Bu karanlık vaat, iki isteksiz ortak arasındaki tuhaf bağı derinleştiriyor. Kapana kısıldıkları bu yer nerede? Neden buraya kilitlendiler? Kaderin sana ne getireceği var? Böylece gizemli, mühürlü bir binadan tehlikeli ve korkunç bir kaçış görevi başlıyor! Angels of Death, Forest of Drizzling Rain'in (“Kirisame ga furu mori”) yaratıcısından bir psikolojik korku macera oyunudur. Ölüm Melekleri dört bölümden oluşuyor ve ilk olarak Den-fami Nico Game Magazine tarafından yayınlandı. Artık tüm dünyada tam İngilizce yerelleştirme ile kullanılabilir! Orijinal Japonca sürümü ücretsiz olarak yayınlandı ve geliştiricilere yardımcı olmak için Steam sürümü yayınlandı.

 • Her biri karanlık ve heyecan verici bir hikayeye sahip dört bölümden oluşur
 • Oyunun harika 2D grafiklerini tamamlayan ve onlardan tam anlamıyla yararlanan benzersiz anlatım stili
 • Büyüleyici derecede çılgın bir seri katilin başrolde olduğu psikolojik korku
 • “Vur” ve “Kaçış” gibi türleri karıştıran çeşitli görevler sunar
 • Tek bir pakette – her biri kapsamlı bir hikayenin ayrı bir bölümü olarak – dört oyun içerir

Angels of Death'i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Angels Of Death indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Angels.of.Death.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Angels Of Death klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Oyunu SSELauncher.exe ile başlattığınızdan emin olun.

Angel of Death ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Angels Of Death Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya üzeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GL uyumlu grafik kartını açın
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin