Angels Cove Indir

Angels Cove Ücretsiz İndir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Angels Cove 8 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Angels Cove, birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Paranormal bir araştırma için uzak bir adadaki uzak bir evi keşfedin… Oyun, siz uzak bir adaya giderken teknenizi çarpmanızla başlar. Eve ulaşmak ve yol boyunca erişim alanlarının kilidini açmak için adanın diğer binalarını ve bölgelerini keşfetmek için teçhizatınızı bulmanız ve adayı geçmeniz gerekecek. Garip arızaları araştırmak için eve çağrıldınız. Ama ev terkedilmiş. Gerçeğe ne kadar yaklaşırsanız, aktivite o kadar yoğun olur. Şimdi senin işin, evin ve ada evinin arkasındaki geçmişi anlamak… yoksa öyle mi? Angels Cove’da sadece araştırma teçhizatınızla silahlanıyorsunuz. Ancak, adanın ve evin diğer bölgelerine erişmek için eşyalar bulmanız gerekecek. Koleksiyon ve gizli başarıları bulmak için her köşeyi keşfedin. Bu oyunda ölmeyeceksin. Ancak soruşturmanız gerçeğe yaklaşırsa izleneceksiniz.

Angels Cove Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Angels Cove indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Angels Cove’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Angels Cove klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Melekler Koyu Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Angels Cove Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7 64bit
 • İşlemci: Intel® Core i3 540 veya AMD A6-3620 veya üstü
 • Depolamak: 3 GB RAM
 • Grafik: 1 GB RAM’li Direct X 11.0 uyumlu grafik kartı (NVidia GeForce 460 veya AMD Radeon 6850)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin